Stoper Endüstriyel Hakkında

Mutlu ve memnun müşteri anlayışıyla 2000 yılında İstanbul’da kurulan Stoper Endüstriyel, yıllar içinde edindiği tecrübeler ile inşaat ve sanayi sektörleri için; asansör ürünleri, mimari sistem aksesuarları, hareketli güneş kırıcı sistemler ve müşteri istekleri doğrultusunda projeye özel ürünler üretmektedir.

Kısa sürede artan üretim kapasitesi  ve yapılan yatırımlar sonucunda hem yurtiçi hem de yurtdışında üretim yaptığı sektörlerin bilinen markası haline gelmiştir. Müşterilerine doğru malzeme seçimi, maliyet düşürme faaliyetleri, üretilebilirlik analizi gibi konularda hizmet verebilmektedir. Geniş makina parkuru ile her türlü üretim esnekliğine kabiliyetimiz vardır.

Uluslararası kalite ve standartlara uygun olarak üretim ilkesini benimseyen Stoper Endüstriyel hızlı termin, doğru fiyat ve zamanında teslim misyonu ile çalışmalarını sürdürmekte; bunun sonucu olarak ürünlerini İngiltere, Kosta Rika, Çin, Yunanistan, Fransa, Kanada, Mısır, Lübnan, İran, Romanya, Rusya, Almanya gibi dünyanın önde gelen ekonomilerine ihracat yapmaktadır.

Firmamızda üretim süreçleri, gelişen teknolojiyi-yenilikleri yakından takip eden genç ve alanında uzman kadromuz ile son teknoloji makina parkurumuzda gerçekleştirilmektedir. CNC işleme merkezi, Kalıphane, Cnc torna merkezi, plastik enjeksiyon ve metal enjeksiyon makinaları, birçok farklı sektörde ki müşteri taleplerine yanıt verebilmektedir.

TOP