Kariyer Olanakları

Kurumsal değerlerimiz bizim vazgeçilmez parçamızdır. Yaptığımız her işte, ürettiğimiz üründe ve sunduğumuz her hizmette her zaman en üst kalite düzeyini hedef alırız.

Gelecek ve Çözüm Odaklılık

Stoper Endüstriyel olarak bizler, “müşteri memnuniyetini” eğitimli ve donanımlı kadromuzla en üst seviyeye ulaştırmayı hedefledik. Kaliteli, hızlı ,güvenilir üretim yapmayı ve sürekliliği kendimize ilke edindik. Sürekli kendimizi geliştirip, büyüyerek ve faaliyet gösterdiğimiz alanda “Lider” konuma gelmeyi amaç edinerek tüm çalışmalarımızda müşterilerimizin beklentilerini karşılama gayreti içinde olacağız.

Güvenirlik

Dinamik kadrosu ile sektördeki  gelişmeleri takip edip hem üretimine hem de ürünlerine gerekli revizyonları yapıp uluslararası kalite standartlarını karşılayan, beşeri ekonomiler için cazibe merkezi olabilmiş, bir vizyon anlayışına sahiptir.

Sahiplenme & Sorumluluk

Her birimin, şirketin bütününü sahiplenerek, görevin getirdiği tüm sorumlulukları üstlenerek, gerektiğinde insiyatif kullanarak, şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda durmadan ve aynı heyecanla çalışmasını sağlamaktır.

Toplumsal Duyarlılık

Kurumun etik kuralları doğrultusunda davranarak toplumun tümüne karşı dürüst, adil ve tutarlı davranış sergilemek,

Gelecek nesillere olan sorumluluklarımızın farkında olarak üretime yön verir, toplumumuz ve dünya için çevre koruma bilinciyle davranır ve bu bilinci yaymaya çalışırız.

Çalışanlarımızı aile gibi görürüz. Çalışanlarımızın sosyal hayatlarına katkı sağlamak ve kurum içindeki iletişimi arttırmak adına çeşitli sosyal faaliyetler düzenlenmektedir.

Stoper Geleneksel Bahar Pikniği, her yıl bahar döneminde çalışanlarımızın aileleri ile birlikte katıldığı, çeşitli yarışmalar, animasyonlar, aktivitelerin yapıldığı geniş kapsamlı bir pinik organize ederiz.

Stoper Geleneksel Yılsonu Yemeği, tüm şirket çalışanları olarak yılsonu organize edilen yemek ile bir önceki yıla veda eder ve değerlendirir, yeni yıla hedeflerimiz ile merhaba deriz.

Stoper Masa Tenisi Turnuvası

Her Cuma halı saha maçı

Bireysel ve kurumsal eğitime önem veriyoruz.

Stoper, çalışanlarının gelişimine yatırım yapar. Şirket hedefleri ve bireysel hedefler göz önünde bulundurularak şirketimiz çalışanlarını sürekli geliştirmeye yönelik eğitimlere katılımları gerçekleştirilmektedir.

Bu kapsamda; çalışanlarımızın eğitim ve gelişimlerini sağlayarak başarının sürekliliğini sağlamak adına çalışanlarımızın,bölümlerimizin, şirketin ihtiyaçlarına göre kişisel gelişim eğitimleri, mesleki eğitim programları düzenlenmektedir.

Ayrıca yıl içinde iki kez yapılan “Çalışan Memnuniyet Anketi” ile çalışanlarımızdan gelen geri bildirimleri değerlendirerek, iyileştirmeler için aksiyon alırız.

Stoper olarak, sanayinin nitelikli iş gücü gelişimine katkı sağlamak ve öğrencilerin okullarda teorik olarak almış oldukları eğitimlerin uygulamalarını görebilmelerine yardımcı olmak amacıyla lise ve üniversite öğrencileri için staj imkanı sunmaktayız.

Şirketimizde staj yapmak isteyen öğrenciler iletişim sayfalarında bulunan adres ve bilgilerden başvuru yapabilirler.

TOP