Seçme ve Yerleştirme

Sürdürülebilir başarıyı sağlayacak kişiler ile çalışmak isteriz.

Stoper’de işe alım sürecinin amacı, üstlenecekleri pozisyonun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirebilecek, şirketin yapısı ile uyum gösterebilecek, şirkete sağladığı katkıyı sürekli arttırabilecek adil,dürüst ve insani değerlerine sahip çıkan çalışanlar ile yürümek.

İşe alım süreci; Stoper’e ve pozisyona en uygun adayları işe alabilmek için kişinin yetkinlikleri, kişilik özellikleri ve kurum kültürüne uyumu gibi kriterler ile ilk değerlendirme yapılır.

İlgili bölüm ise adayın teknik bilgisini, ekibe uygunluğunu, yeterli yetkinliğe sahip olup olmadığını değerlendirir ve adaya işin detaylarını aktarır.

Ayrıca işe alım sürecinde objektifliği arttırmak için kişilik özellikleri ve nitelikleri belirlemeye yönelik çeşitli analiz ve testler uygulanmaktadır.

Başvurular, kariyer.net üzerindenki ilanlarımızdan, e-posta,web ve şirket çalışanlarının önerileri gibi farklı kaynaklardan iletilebilir.

Çalışanlarımızı aile gibi görürüz. Çalışanlarımızın sosyal hayatlarına katkı sağlamak ve kurum içindeki iletişimi arttırmak adına çeşitli sosyal faaliyetler düzenlenmektedir.

TOP